TRENING W DOMU U KLIENTA

Trening z trenerem w domu to idealne rozwiązanie dla osób szukających treningu personalnego z trenerem.

Trening-w-domu-trener-personalny-Poznań

KTO POWINIEN SKORZYSTAĆ Z TRENINGU PERSONALNEGO W DOMU Z TRENEREM. 

Przede wszystkim trening personalny w domu u klienta to oszczędność czasu na dojazd do wybranego klubu fitness. W godzinach szczytu dojazd może okazać się zbyt długi marnując przy tym nasz cenny czas. Trening w domu to też bardzo dobra opcja dla osób posiadających już własny sprzęt fitness lub mających miejsce przystosowane do wykonywania treningu z trenerem. Trening personalny w domu u klienta to też komfort dla osoby ćwiczącej ponieważ trenuje z trenerem jeden na jeden bez poczucia bycia obserwowanym przez osoby postronne.   

Trening-z-trenerem-w-domu-trener-personalny-Poznań

WARUNKI WYKONANIA TRENINGU W DOMU U KLIENTA 

Efektywny trening w warunkach domowych wymaga jedynie zapewnienia niezbędnej przestrzeni do ćwiczeń dla klienta i trenera. W okresie wiosenno-letnim może to być równie dobrze wolne miejsce np. w ogrodzie. Podczas treningu można wykorzystać dostępny w domu sprzęt fitness lub skorzystać z ekwipunku dostarczanego każdorazowo przez trenera w dzień treningu. 

Trening-z-trenerem-w-domu-trener-personalny-Poznań

ZGUB ZBĘDNE KILOGRAMY, WZMOCNIJ CIAŁO, POPRAW KONDYCJĘ I WYDOLNOŚĆ ORGANIZMU

W naszej ofercie znajdziesz treningi odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom, bez względu na to, czy chcesz wzmocnić i poprawić siłę mięśni, podnieść poziom kondycji  fizycznej, spalić zbędną tkankę tłuszczową czy poprawić wydolności organizmu. Prowadzimy także treningi medyczne ukierunkowane na rehabilitację pourazową oraz treningi typu outdoor, takie jak biegi czy nordic walking.

Trening-w-domu-u-klienta-trener-personalny-Poznań

KIERUNKI DOJAZDU – POZNAŃ I CAŁY POWIAT POZNAŃSKI 

Nasza oferta jest adresowana do osób mieszkających zarówno w Poznaniu, jak i na terenie całego powiatu poznańskiego, a w szczególności okolic Lubonia, Komornik, Puszczykowa, Kórnika, Swarzędza, Czerwonaka, Owińsk, Suchego Lasu, Rokietnicy, Przeźmierowa czy Dopiewa. 

Trening-w-domu-u-klienta-trener-personalny-Poznań
Dobry-trener-personalny-poznań

JAK WYGLĄDA PIERWSZE SPOTKANIE Z TRENEREM W DOMU U KLIENTA

Podczas pierwszego spotkania trener z naszego zespołu przede wszystkim uzupełnia kluczowe informacje na temat zdrowia osoby, z którą będzie ćwiczył. Następnie, po wstępnym omówieniu celów treningowych, przeprowadza trening pokazowy i szczegółowo przedstawia propozycję współpracy.