PO CZYM POZNAĆ DOBREGO TRENERA PERSONALNEGO?

Po pierwsze dobry trener personalny stawia zawsze na pierwszym miejscu zdrowie swojego klienta. Obowiązkiem każdego trenera jest zebranie wszystkich niezbędnych informacji na temat zdrowia swojego podopiecznego przed przystąpieniem do treningu personalnego. Niewyleczone kontuzje, nierozciągnięte i po przykurczane mięśnie wynikające z braku ruchu lub fatalne odżywianie może mocno wpłynąć na nasze zdrowie z dłuższej perspektywie czasu.

Po drugie dobry trener personalny planuje współpracę z klientem w dłuższej perspektywie czasu. Oznacza to, że trener realizuje wspólnie wyznaczone z klientem cele treningowe biorąc pod uwagę jego aktualne możliwości siłowe, wydolnościowe i wytrzymałościowe. Najważniejszym zadaniem na tym etapie współpracy z klientem jest zmiana nawyków żywieniowych i wprowadzenie aktywności fizycznej, która zostanie z nim na długi lata.

Po trzecie dobry trener to osoba z charyzmą, dająca dużą motywację podopiecznemu podczas treningu, dzieląca się swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania, ćwiczeń oraz zdrowego stylu życia.

Dlatego nasza grupa Trener Personalny Poznań jest tworzona właśnie przez takich trenerów. Jeżeli więc szukasz dobrego trenera personalnego w Poznaniu, od którego oczekujesz trochę większej wiedzy i doświadczenia to zapraszamy do kontaktu!

Trening personalny  z trenerem to najbardziej skuteczny i najszybszy sposób osiągnięcia celu. Niezależnie od tego czy głównym celem treningowym będzie podniesienie sprawności fizycznej, przemiana sylwetki w kierunku redukcji wagi lub budowania mięśni czy pozbycie się bólu poprzez pracę z fizjoterapeutą.

Każdą współpracę z trenerem rozpoczyna się od diagnostyki, zdefiniowania celu i ustalenia indywidualnego planu treningowego. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, dlatego bez pierwszego spotkania z potencjalnym podopiecznym nie określamy warunków współpracy. Później pozostaje już tylko praca pod okiem doświadczonego trenera, który zmotywuje Cię do działania!

Zapoznaj się z naszą ofertą: