DOŚWIADCZENIE, JAKOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE CZYLI GRUPA TRENER PERSONALNY POZNAŃ

Trening personalny z trenerem Danielem

Zadaniem naszego zespołu jest skuteczne planowanie i bezpieczne wdrażanie aktywności fizycznych dla wszystkich osób dostrzegających ogromne korzyści, jakie niesie ze sobą zdrowy styl życia. Nasi doświadczeni specjaliści doskonale wiedzą, jakie metody zastosować, by pomóc Ci osiągnąć sukces i satysfakcję.

Od samego początku dbamy o profesjonalną obsługę. Zanim rozpoczniemy jakąkolwiek współpracę, precyzyjnie ustalamy jej warunki oraz dokładnie tłumaczymy poszczególne etapy. Na każdym kroku wspieramy Cię fachową radą i odpowiednią motywacją.

Zależy nam na przyjaznej atmosferze.  Wzajemne zrozumienie jest tutaj kluczowe. Staramy się, aby każdy klient miał świadomość, na czym polega praca z trenerem personalnym. Nie boimy się dzielić wiedzą, dlatego też powstał nasz firmowy fanpage na facebooku, na którym znaleźć można najistotniejsze informacje z zakresu zdrowego stylu życia.

Dlaczego tworzymy zespół?

Wychodzimy z założenia, że nikt nie jest wszechwiedzący i nie potrafi wszystkiego zrobić sam – tym bardziej w tak obszernych dziedzinach wiedzy jak trening fizyczny, dietetyka czy fizjoterapia. Pracujemy jako zespół, czyli łączymy swoje kwalifikacje i umiejętności z zakresu tych kilku bardzo ważnych, powiązanych ze sobą specjalizacji. Doba ma tylko 24h, dlatego funkcjonując wspólnie, udaje nam się rozciągnąć  trochę czas 😉 Działając w zespole możemy być bardziej efektywni w swojej pracy, a tym samym lepiej i szybciej osiągać cele z naszymi klientami.

Dlaczego warto trenować z nami?

Jako jedni z nielicznych na rynku świadczymy kompleksową usługę. Realizując swój cel, możesz korzystać ze wsparcia nie tylko trenera personalnego, ale także z konsultacji dietetycznych lub fizjoterapeutycznych. Dodatkowo jesteśmy w pełni mobilni: zarówno dzięki pracy w kilku różnych klubach fitness w Poznaniu, jaki i poprzez dojazd do domu klienta ze sprzętem niezbędnym do treningu.

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

Brak Ci motywacji do samodzielnego i regularnego treningu? Trener z naszego zespołu z pewnością odpowiednio Cię zmotywuje! Nigdy nie byłeś na siłowni i nie umiesz ćwiczyć? Nauczymy Cię prawidłowego i bezpiecznego wykonywana najbardziej złożonych ćwiczeń! Masz problem z ułożeniem odpowiedniego planu żywieniowego? Dzięki poradom naszej dietetyczki szybciej osiągniesz wymarzone rezultaty!

 

 

Zapraszamy do współpracy