W pracy z Klientem Matylda nastawiona jest na rozwój proporcjonalnej kobiecej sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę jakości poszczególnych partii mięśniowych: brzucha, pleców, ud i pośladków. Swoje doświadczenie w zawodzie trenera personalnego zdobywała między innymi jako zawodniczka fitness w kategorii bikini w Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness oraz w licznych startach na polskiej scenie w zawodach sylwetkowych organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

Matylda jest osobą niezwykle empatyczną i nastawioną na dobry kontakt z Klientem. W codziennej pracy ważne jest dla niej, żeby dobrze poznać przyzwyczajenia, styl życia i potrzeby treningowe swoich podopiecznych, gdyż tylko w ten sposób Jej zdaniem można wprowadzić dobre nawyki na stałe i zapewnić satysfakcję z ćwiczeń i ciągłą motywację osobom, które zgłaszają się po pomoc do trenera personalnego.

Nasi Klienci cenią Matyldę za kompleksowe podejście do ich osoby. Podkreślają, że potrafi doradzić im w kwestii diety oraz ułożyć trening, który za każdym razem jest wyzwaniem Wspaniale dopinguje w trakcie wspólnych ćwiczeń, kiedy sił już brak i człowiek gotowy się poddać.

Jak można przeczytać w naszych recenzjach, Matylda udowadnia naszym Klientom, że można wszystko, trzeba tylko chcieć i znaleźć odpowiednią, wykwalifikowaną osobę, która pomoże nam osiągnąć cel.