POZNAJ HISTORIE NASZYCH KLIENTÓW

JOANNA - "SCHUDŁAM 32KG!"

Redukcja-wagi-metamorfoza-trener-personalny-poznan

Asia jest najlepszym przykładem na to, że można osiągnąć fajna sylwetkę jeśli tylko mocno się tego chce i będzie się konsekwentny w działaniu.

Początki Asi były trudne a waga dochodziła do 95 kg ale z miesiąca na miesiąc Asia robiła coraz większe postępy, a sport zagościł w jej życiu na dobre! 7 miesięcy wspólnych treningów i zdrowych nawyków żywieniowych zaowocowało zrzuceniem 32kg wagi i utartą 15cm w talii co finalnie dało 60kg wagi i piękną sylwetkę!

Dla Asi aspekt utraty kilogramów to tylko jedna z korzyści bo regularny trening i zmiana nawyków żywieniowych wpłynęła na całe jej życie począwszy od większej dawki energii w ciągu dnia kończąc na lepszej jakości snu.

KARINA - "ZMIANA NA FIT SYLWETKĘ"

Karina przekuła swoją sylwetkę w prawdziwą fit sylwetkę z której można byłoby uczyć się anatomii : ) Ciężkie treningi zaowocowały wysmukleniem talii i poprawieniem poszczególnych partii mięśniowych takich jak np: pośladki czy plecy.

Oprócz pozytywnego wpływu na wygląd sylwetki, treningi i nowe nawyki żywieniowe poprawiły jej samopoczucie i podniosły mocno samoocenę. Paradoksalnie, wysiłek fizyczny zlikwidował u niej zmęczenie i dodał dużo pozytywnej energii. Stał się też skutecznym sposobem na walkę ze stresem i negatywnymi emocjami.