TRENING POŚLADKÓW

Jeśli marzysz o ładnych i jędrnych pośladkach, koniecznie wypróbuj trening z obciążeniem zaobserwujesz różnicę w wyglądzie pośladków już po 2-3 miesiącach

Trening funkcjonalny w Poznaniu

TRENING NA BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Jeśli marzysz o takich pośladkach, koniecznie wypróbuj trening z obciążeniem zaobserwujesz różnicę w wyglądzie pośladków już po 2-3 miesiącach. Ważne jest, aby z każdym etapem zwiększać ilość serii i obciążeń, dzięki czemu twoje mięśnie będą się rozwijać. Planując trening na brazylijskie pośladki, powinnaś wziąć pod uwagę takie ćwiczenia na pośladki, które aktywują mięsień pośladkowy większy, średni i mniejszy. Zaangażowanie do pracy tych trzech mięśni da ci zadowalające efekty wizualne.

Trening dla biegacza trener personalny poznań

TWOJE MIĘŚNIE POŚLADKOWE NIE ROSNĄ?

Decydując się na trening siłowy, jako jeden z priorytetów w treningu dla kobiet wymienia się poprawę wyglądu swoich pośladków. Nic w tym dziwnego. Problem pojawia się wówczas, kiedy wydaje nam się, że robimy wszystko poprawnie, a pupa ani drgnie. Do zbudowania ładnych pośladków potrzebna jest specjalistyczna wiedza z zakresu odpowiednich ćwiczeń, intensywności ich wykonana oraz czasu na trening i regenerację.  

Trening dla biegacza trener personalny poznań
Anatomia mięśni pośladków - trener personalny poznań

TRENUJ SWOJE POŚLADKI KOMPLEKSOWO

Nie ograniczaj się do ćwiczeń mięśni pośladkowych raz w tygodniu. Totalne minimum to 2 razy w tygodniu. W jednym treningu zastosuj mniejszy zakres powtórzeń np. 6-8 z dużym obciążeniem, a na kolejnym zastosuj większy zakres zmniejszając ciężar np. 12-15. Ćwicz wszystkie mięśnie pośladkowe wykonując różne ćwiczenia izolowane oraz wielostawowe.