TRENING DLA OSÓB ODCHUDZAJĄCYCH SIĘ

Jak mogę szybko schudnąć? Powód takiego pytania jest jak najbardziej zrozumiały, chcemy zrzucić zbędne kilogramy żeby lepiej wyglądać a przede wszystkim lepiej się czuć. Jak zatem powinien wyglądać skuteczny trening odchudzający?

Trening odchudzający

SKUTECZNY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Trening odchudzający powinien być prowadzony z właściwą dla procesu spalania tkanki tłuszczowej intensywnością, czasem trwania oraz powtarzalnością. Trening taki jest składową treningu tlenowego oraz treningu siłowego. Jak powinien wyglądać skuteczny trening odchudzający? W każdym treningu ważna jest systematyczność, nic nie stanie się od razu. Tak ja od jednego pączka nie przytyjemy tak od jednego treningu nie zrzucimy całej wagi. Musimy dać naszemu ciału trochę czasu, aby przestawiło się z trybu magazynowania tkanki tłuszczowej do trybu jej spalania.

Trening personalny w poznaniu

JAK CZĘSTO TRENOWAĆ ABY SPALAĆ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

Aby zacząć spalać  tkankę tłuszczową nasz organizm powinien otrzymać porcję aktywności przynajmniej 3 razy w tygodniu. Pomiędzy treningami warto robić jeden dzień przerwy. Dzięki temu przyzwyczaimy nasz organizm do aktywności fizycznej, a nasze mięśnie będą miały wystarczająco dużo czasu na regenerację. Rola jedzenia w procesie odchudzania Niezmiernie ważnym aspektem jest również dieta, ponieważ aby organizm wykorzystywał tłuszcz jako źródło energii – musimy stworzyć deficyt kaloryczny i podtrzymywać go przez dłuższy czas. Dieta – deficyt kaloryczny – pewnie te słowa już na starcie źle Ci się nam kojarzą. Dobra dieta jednak wcale nie oznacza jedzenia niesmacznych, czasochłonnych i niepraktycznych potraw!

Trening personalny w poznaniu
Dobry-trener-personalny-poznań

PIERWSZE SPOTKANIE Z TRENEREM

Podczas pierwszego spotkania trener z naszego zespołu przede wszystkim uzupełnia kluczowe informacje na temat zdrowia osoby, z którą będzie ćwiczył. Następnie, po wstępnym omówieniu celów treningowych, przeprowadza trening pokazowy i szczegółowo przedstawia propozycję współpracy. Jak się z nami skontaktować. W celu uzyskania dodatkowych informacji proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy z podaniem lokalizacji, gdzie miałyby odbywać się treningi personalne.