TRENING W DOMU U KLIENTA

Nie podoba Ci się idea ćwiczenia w klubie fitness? Nasz zespół trenerski jest mobilny i może równie skutecznie przeprowadzić dowolny rodzaj treningu w warunkach domowych.

Kierunki dojazdu – miasto Poznań i cały powiat poznański

Nasza oferta jest adresowana do osób mieszkających zarówno w Poznaniu, jak i na terenie całego powiatu poznańskiego, a w szczególności okolic Lubonia, Komornik, Puszczykowa, Kórnika, Swarzędza, Czerwonaka, Owińsk, Suchego Lasu, Rokietnicy, Przeźmierowa czy Dopiewa.

Nasza oferta treningowa

W naszej ofercie znajdziesz treningi odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom, bez względu na to, czy chcesz wzmocnić i poprawić siłę mięśni, podnieść poziom kondycji  fizycznej, spalić zbędną tkankę tłuszczową czy poprawić wydolności organizmu. Prowadzimy także treningi medyczne ukierunkowane na rehabilitację pourazową oraz treningi typu outdoor, takie jak biegi czy nordic walking.

Warunki wykonania treningu

Efektywny trening w warunkach domowych wymaga jedynie zapewnienia niezbędnej przestrzeni do ćwiczeń dla Ciebie i trenera. W okresie wiosenno-letnim może to być równie dobrze wolne miejsce np. w ogrodzie. Podczas treningu można wykorzystać dostępny w domu sprzęt fitness lub skorzystać z ekwipunku dostarczanego każdorazowo przez trenera w dzień treningu.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z trenerem

Podczas pierwszego spotkania trener z naszego zespołu przede wszystkim uzupełnia kluczowe informacje na temat zdrowia osoby, z którą będzie ćwiczył. Następnie, po wstępnym omówieniu celów treningowych, przeprowadza trening pokazowy i szczegółowo przedstawia propozycję współpracy.

Jak się z nami skontaktować

W celu uzyskania dodatkowych informacji proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy z podaniem lokalizacji, gdzie miałyby odbywać się treningi personalne.

Nasi klienci trenują z nami między innymi w Dębogórze (gm. Czerwonak) i Borówcu (gm. Kórnik).

Zapraszamy do współpracy.

Zespół trenerski – trener personalny Poznań