Trening medyczny/ Fizjoterapia

Trening medyczny jest specjalistyczną odmianą treningu personalnego z fizjoterapeutą, który poprzedza ćwiczenia sesją diagnostyczną.

Problem zdrowotny, kontuzja, rehabilitacja

Wskazaniem do treningu medycznego z fizjoterapią jest zarówno nagły, dotkliwy ból podczas wykonywania ćwiczeń, jak i długotrwale utrzymujące się uczucie dyskomfortu po zakończonym treningu, które może być oznaką niekorzystnych zmian w organizmie, a z czasem doprowadzić do poważnych uszczerbków na zdrowiu. Także przebyte urazy i kontuzje kwalifikują Cię do tego typu treningu. To idealne rozwiązanie dla osób, które odczuwają dolegliwości związane z: urazami ACL (więzadła krzyżowego przedniego), zerwaniem mięśni, wszelkiego rodzaju skręceniami, zbiciami, stłuczeniami, kontuzjami barków (niestabilność, ograniczenie ruchomości w stawie), zabiegami artroskopii itp.

Dodatkowe korzyści

Trening medyczny ma na celu poprawę codziennego komfortu i jakości życia. Powinien przygotować Cię do samodzielnego podejmowania bezpiecznego wysiłku fizycznego. To także skuteczna profilaktyka przeciwbólowa, dzięki której ustrzeżesz się przed wieloma schorzeniami i dłużej będziesz cieszył się dobrym zdrowiem. Korzyści płynące z treningu medycznego można mnożyć: wzmocnienie mięśni głębokich, odpowiadających za stabilizację ciała, zapobieganie i korygowanie wad postawy, poprawa zdolności motorycznych, poprawa stabilności sylwetki.

Gdzie znajduje się nasz gabinet fizjoterapii.

Wszystkie zabiegi fizjoterapeutyczne oraz treningi medyczne wykonujemy w naszym gabinecie znajdującym się w budynku Centrum Fitness Olymp Poznań przy ulicy Smoluchowskiego 15, 60-179 Poznań. 

Zapraszamy do współpracy.

Zespół trenerski - trener personalny Poznań

 

  • Skontaktuj się z nami

    Telefon: +48 510 097 998

    email:

Partnerzy

//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2016/04/medpolonia-1.png
//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/logo-allesport.jpg
//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/logo-kravmaga.jpg
http://trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2016/04/xforce.jpg