Partnerzy

//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/logo-medpolonia-3.jpg

MedPolonia - kompleksowo zadbaj o zdrowie

Prywatny Szpital MedPolonia od lat troszczy się o zdrowie swoich Pacjentów w Poznaniu. Bogata oferta, najwyższej klasy sprzęt, doświadczeni specjaliści oraz krótkie terminy, gwarantują szybką i kompleksową diagnostykę oraz leczenie. Sprawdź naszą propozycję badań dla sportowców oraz pakietów rehabilitacyjnych!
MedPolonia to ponad trzydzieści specjalistycznych poradni, dziesięć pracowni diagnostycznych, ponad stu lekarzy specjalistów, nowoczesne laboratorium analityczne oraz dwie placówki przy ul. Obornickiej 262 oraz przy ul. Starołęckiej 42 w Poznaniu. Szpital i Przychodnia oferuje szeroką gamę pakietów, w tym pakiety profilaktyki zdrowotnej, a także pakiety pobytowe związane z operacjami, badaniami endoskopowymi, ogólną diagnostyką stanu zdrowia czy rehabilitacją…

Czytaj wiecej


//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/logo-kravmaga-2.jpg

Klub Krav Maga Poznań - Robert Kaźmierczak

Rober Kaźmierczak – założyciel/główny trener Klubu Krav Maga Poznań Przedstawiciel Krav-Maga International Federation na Polskę. Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu Czarny pas Krav Maga Międzynarodowy Instruktor Krav Maga – uprawnienia do samodzielnego nadawania stopni zaawansowania – pasy od białego do brązowego (P1-G5) Czarny pas KAPAP Czarny pas COS (Close Combat System) Czarny pas Self-Pro (Self-Defense Professionnelle) Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności Instruktor samoobrony/sztuki walki Instruktor Polskiej Federacji Combat Kalaki dla służb mundurowych o specjalizacji interwencje z wykorzystaniem wielozadaniowej pałki teleskopowej oraz technik walki nożem Ukończone szkolenia obrony przed atakami nożem Ukończone szkolenie Close Combat Operation System – walka w przestrzeniach zamkniętych (walka na małej odległości, walka z bliska, walka w pomieszczeniach)…

Czytaj wiecej


//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/logo-allesport-2.jpg

Allesport – suplementy diety dla sportowców

Sklep Allesport jest punktem sprzedaży oryginalnych odżywek amerykańskich z oferty Fitness Authority oraz firm OLIMP, BIOGENIX i TREC. Ponadto posiadamy inne wiodące firmy na naszym rynku. Wszystkie suplementy posiadają odpowiednie certyfikaty i świadectwa dopuszczające je do sprzedaży. Obok odżywek cieszących się ogromną popularnością (wspomagających przyrost masy mięśniowej, spalających tkankę tłuszczową oraz podnoszących wydolność organizmu zarówno fizyczną jak i psychiczną) oferta sklepu wzbogacona jest o akcesoria, które na pewno umilą oraz ułatwią trudy wykonywanych treningów, takie jak rękawiczki, pasy wyszczuplające, pasy kulturystyczne, bidony, szejkery, itd.


logo x-force

Klub X-Force – siłownia sportowa z basenem

Klub X-Force dawnej Nautilus Training Center jest pionierem fitnessu w Polsce i za granicą. Jako pierwszy w Polsce wprowadził do klubów i spopularyzował Program Spinning®. Trening metodą Nautilusa oraz jego urządzenia zrewolucjonizowały podejście do treningu kondycyjnego, kulturystyki i rehabilitacji. Bardzo duże bo aż 16 letnie doświadczenie na polskim rynku oraz wykwalifikowana kadra trenerska są głównymi czynnikami decydującymi o tym, że kluby X-Force są klubami o najbardziej profesjonalnym podejściu do treningu. Wiele aspektów klubu fitness można w miarę łatwo naśladować, lecz doświadczenie i wiedza zdobywana latami nie jest możliwa do skopiowania. To wyjątkowy klub fitness w Poznaniu, siłownia sportowa, która oferuje nieograniczony dostęp do usług fitness oraz wellness.


Partnerzy

//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2016/04/medpolonia-1.png
//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/logo-allesport.jpg
//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/logo-kravmaga.jpg
http://trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2016/04/xforce.jpg