O nas

//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2014/10/team-development-1.jpg

O nas, czyli w skrócie o  trener personalny Poznań

Misją naszego zespołu jest skuteczne planowanie i bezpieczne wdrażanie aktywności fizycznych dla wszystkich osób dostrzegających ogromne korzyści, jakie niesie ze sobą zdrowy styl życia. Nasi doświadczeni specjaliści doskonale wiedzą, jakie metody zastosować, by pomóc Ci osiągnąć sukces i satysfakcję.

Od samego początku dbamy o profesjonalną obsługę. Zanim rozpoczniemy jakąkolwiek współpracę, precyzyjnie ustalamy jej warunki oraz dokładnie tłumaczymy poszczególne etapy. Na każdym kroku wspieramy Cię fachową radą i odpowiednią motywacją.

Zależy nam na przyjaznej atmosferze.  Wzajemne zrozumienie jest tutaj kluczowe. Staramy się, aby każdy klient miał świadomość, na czym polega praca z trenerem personalnym. Nie boimy się dzielić wiedzą, dlatego też powstał nasz firmowy fanpage na facebooku, na którym znaleźć można najistotniejsze informacje z zakresu zdrowego stylu życia.

Dlaczego my?

Wychodzimy z założenia, że nikt nie jest wszechwiedzący i nie potrafi wszystkiego zrobić sam – tym bardziej w tak obszernych dziedzinach wiedzy jak trening fizyczny, dietetyka czy fizjoterapia. Pracujemy jako zespół, czyli łączymy swoje kwalifikacje i umiejętności z zakresu tych kilku bardzo ważnych, powiązanych ze sobą specjalizacji. Doba ma tylko 24h, dlatego funkcjonując wspólnie, udaje nam się rozciągnąć  trochę czas 😉 Działając w zespole możemy być bardziej efektywni w swojej pracy, a tym samym lepiej i szybciej osiągać cele z naszymi klientami.

Dlaczego warto trenować z nami?

Jako jedni z nielicznych na rynku świadczymy kompleksową usługę. Realizując swój cel, możesz korzystać ze wsparcia nie tylko trenera personalnego, ale także z konsultacji dietetycznych lub fizjoterapeutycznych. Dodatkowo jesteśmy w pełni mobilni: zarówno dzięki pracy w kilku różnych klubach fitness w Poznaniu, jaki i poprzez dojazd do domu klienta ze sprzętem niezbędnym do treningu.

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

Brak Ci motywacji do samodzielnego i regularnego treningu? Trener z naszego zespołu z pewnością odpowiednio Cię zmotywuje! Nigdy nie byłeś na siłowni i nie umiesz ćwiczyć? Nauczymy Cię prawidłowego i bezpiecznego wykonywana najbardziej złożonych ćwiczeń! Masz problem z ułożeniem odpowiedniego planu żywieniowego? Dzięki poradom naszej dietetyczki szybciej osiągniesz wymarzone rezultaty!

Zapraszamy do współpracy

Zespół - trener personalny Poznań

//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2014/10/trener2.jpg

FILIP GRABOWSKI

TRENER PERSONALNY / TRENER PŁYWANIA

Założyciel grupy trener personalny Poznań, trener personalny oraz trener pływania II klasy sportowej.  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ze specjalizacją trenerską oraz studium podyplomowego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu o specjalizacji  dietetyka i poradnictwo żywieniowe. Autor pierwszego artykułu o pracy trenera personalnego publikowanego na łamach kwartalnika Doradca Zawodowy, z treścią którego można zapoznać się na naszym blogu

Prowadzone treningi: trening metaboliczny ukierunkowany na redukcję wagi, trening funkcjonalny, trening siłowy

DANIEL KUCHARSKI

TRENER PERSONALNY

Trener personalny z niewątpliwie największym doświadczeniem w naszym zespole, które wynika przede wszystkim z pasji do uprawiania sportów siłowo-wytrzymałościowych. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ze specjalizacją zarządzania w sporcie oraz instruktor fitness i kulturystyki. Czynnie trenujący siłowo od ponad 15 lat, gromadzący doświadczenie pod okiem specjalistów z zakresu rozwoju siły oraz budowania masy mięśniowej. Daniel często podejmuje nowe wyzwania – ma już za sobą zawody triathlonowe Enea Poznań rozegrane na dystansie 950 m pływania, 45 km jazdy rowerem oraz 10,55 km bieg z czasem 2 h 46 sekund.

Prowadzone treningi: trening metaboliczny ukierunkowany na redukcję tkanki tłuszczowej, trening funkcjonalny, trening siłowy ukierunkowany na budowę atletycznej sylwetki

//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2014/10/Daniel-po-kompresji.jpg
//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2014/10/Matylda-profil-białe-po-kompresji-dok.-4.jpg

 

MATYLDA TADYSZAK 

TRENER PERSONALNY

Trenerka, której praca ukierunkowana jest przede wszystkim na rozwój proporcjonalnej kobiecej sylwetki przez redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę jakości poszczególnych partii mięśniowych, takich jak mięśnie brzucha, pleców, ud czy pośladków. Swoje doświadczenie w zawodzie trenera personalnego zdobywała między innymi jako zawodniczka fitness w kategorii bikini w Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness oraz w licznych startach na polskiej scenie w zawodach sylwetkowych organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

Prowadzone treningi: trening metaboliczny ukierunkowany na redukcję tkanki tłuszczowej, trening siłowy ukierunkowany na budowę smukłej kobiecej sylwetki, trening funkcjonalny  

 

JOANNA BIAŁA

DIETETYK / COACH DIETETYCZNY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Wrocławiu, magister dietetyki oraz coach. Dla niej praktyka dietetyczna to nie restrykcyjne liczenie kalorii, lecz pełen pasji i wyzwań proces, opierający się na indywidualnym i holistycznym podejściu do wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych. Pracując z Klientami nad budowaniem zdrowego stylu życia, poprawą kondycji fizycznej i zdrowotnej oraz optymalizacją masy ciała (jej zmniejszaniem lub zwiększaniem), zawsze dostrzega potrzebę dodatkowej, głębszej stymulacji na poziomie przyzwyczajeń, przekonań i własnej samooceny. Często to właśnie te aspekty były kluczowymi elementami umożliwiającymi schudnięcie czy wprowadzenie zmiany nawyków żywieniowych. Narzędziem, które pozwala na osiąganie maksymalnych efektów w jej pracy, jest się coaching.

 

Prowadzenie dietetyczne w zakresie: diety przy dużym wysiłku fizycznym, redukującej masę ciała, eliminujących szkodliwe produkty, np. gluten, laktoz, uwzględniające choroby, takie jak niedoczynność tarczycy, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze

//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2014/10/Asia_zdjecie-po-kompresji-O-NAS.jpg
//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2014/10/Agata-to-kompresji-O-NAS.jpg

 

AGATA NOWICKA   

FIZJOTERAPEUTA / TRENER MEDYCZNY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ze specjalizacją fizjoterapia w sporcie. Specjalistka z dziedziny terapii manualnej, terapii tkanek miękkich oraz technik mięśniowo-powięziowych. Od 2014 roku pracuje jako fizjoterapeutka zawodniczek polskiej reprezentacji kobiet we florecie oraz poznańskiej drużyny kobiet Rugby7. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu fizjoterapii, terapii manualnej oraz treningu medycznego w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów.

Prowadzenie rehabilitacji  w zakresie:urazów i kontuzji sportowych, wypadków komunikacyjnych, zabiegach przed- i pooperacyjnych

 

 

KAMIL JANISZAK

TRENER PERSONALNY / TRENER BIEGOWY

Kamil jest najmłodszym i zarazem najszybszym trenerem z zespołu. Jako student Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i lekkoatleta specjalizujący się w biegach sprinterskich osiągnął I klasę sportową w biegu na 100 m z wynikiem 10.89 setnych sekundy, co pozostało jego rekordem życiowym. Do kolekcji osiągnięć w biegach sprinterskich należy doliczyć wicemistrzostwo Polski w biegu na 100 m w 2011 roku (XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich w Płocku) oraz wicemistrzostwo Krajów Nadbałtyckich w biegu na 100 m w 2011 roku (Abyvallen, Szwecja). W latach 2011 – 2014 członek kadry narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Prowadzone treningi: trening metaboliczny ukierunkowany na redukcję wagi, trening siłowy, trening biegowy

 

//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2014/10/Kamil-2-po-kompresji-dok-1.jpg

Partnerzy

//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2016/04/medpolonia-1.png
//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/logo-allesport.jpg
//trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/logo-kravmaga.jpg
http://trenerpersonalnypoznan.com.pl/wp-content/uploads/2016/04/xforce.jpg